KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12533424
nr 1253 3424
Oidentifierad konstnär. Signerad OS, Läsande kvinna. Olja på duk, 80x64, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:36:58
600 kr
900 kr